Imprezowe inspiracje Congee

Wszyscy jeszcze żyją świętami Bożego Narodzenia, dekoracjami na święta i prezentami. Tymczasem już za 2 tygodnie jest jedna z najbardziej hucznych imprez dla większości z nas, impreza sylwestrowa. Zastanawialiście się już nad dekoracjami na sylwestra? To już ostatni gwizdek!
Czytaj więcej
Dzisiejsza postać Świętego Mikołaja to rezultat ewolucji, jaką przeszedł wizerunek Świętego Mikołaja, biskupa z Miry. Obecnie nie mamy już do czynienia z biskupem, a ze staruszkiem w czerwonym stroju, którego atrybutami są sanie zaprzężone w renifery, worki z prezentami, rózga (w krajach anglosaskich jest zamiast niej węgiel), pomocnicy w postaci elfów, no i rzecz jasna pani Mikołajowa. Współczesna postać ma ze swoim pierwowzorem wspólne jedynie rozdawanie biednym i potrzebującym, choć dzisiejszy Mikołaj raczej na status majątkowy nie patrzy. Przyjaznego dziadka z prezentami, za którego sami się niejednokrotnie przebieramy posiadamy dzięki chyba najskuteczniejszej, bo najbardziej wpływającej na obraz świata kampanii reklamowej wszech czasów, zorganizowanej przez firmę Coca Cola w latach trzydziestych.
Czytaj więcej
Jasełka to rodzaj przedstawienia wywodząca się z tradycji związanych z Bożym Narodzeniem. W Polsce tradycja ta zarezerwowana w szczególności dla uczniów szkół podstawowych, czasem i gimnazjów. Z tej okazji jak co roku, w naszej ofercie pojawiło się mnóstwo strojów na Jasełka. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Czytaj więcej
Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w naszym nowym konkursie na Facebooku! Przewidziane są atrakcyjne nagrody za bardzo niewielki wkład dla biorących udział w konkursie. Zapraszamy na nasz profil CongeePl aby wziąć udział w konkursie, regulamin prezentujemy poniżej.
Czytaj więcej
Dobrze wiemy, że do Halloween jeszcze sporo czasu, ale nie sposób przegapić tylu nowości w tym temacie, jakie pojawiają się w naszym sklepie! Kliknij by dowiedzieć się więcej!
Czytaj więcej
Balony foliowe są zabawnym dodatkiem do każdej zabawy, zwłaszcza do imprez z motywem przewodnim. Te wyjątkowe balony o różnych kształtach i wzorach naprawdę pomagają w stworzeniu odpowiedniego nastroju. No i dzieci je uwielbiają.
Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 7240 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2021-12-28
byłam mile zaskoczona szybkością realizacji zamówienia
2021-12-27
super
Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 7240 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2021-12-26
Polecam!
2021-12-26
Super!
pixel