30-stka


30-ste urodziny

Przekroczenie progu 30 lat to naprawdę wielkie wydarzenie, które musi być hucznie uczczone! Dlatego też przygotowaliśmy dla ciebie wyjątkowe pomysły na to, jak zorganizować te urodziny aby wszystkim zapadły w pamięć. Od zaproszeń aż po gry i zabawy, w tym dziale znajdziesz wszystko czego potrzebujesz do przygotowania 30-tych urodzin.


Co potrzebuję na 30-stce urodziny?

Oprócz podstawowych materiałów z motywem "30", takich jak talerzyki, serwetki, kubki i obrus, możesz też zaopatrzyć się w:
- miejsca na przyjęcie (możesz wyprawić je w domu lub wynająć salę)
- domowe nagrania lub zdjęcia z poprzednich urodzin
- grilla (jeśli urządzasz przyjęcie na zewnątrz)
- basenu i dmuchanych zabawek wodnych
- Dj lub muzyki do zabawy
- piniaty


Zaproszenia

Aby twoje przyjęcie było całkowicie wyjątkowe, warto poświęcić trochę czasu i samemu przygotować zaproszenia. Mamy dla ciebie kilka fajnych pomysłów na własnoręcznie wykonane zaproszenia:
- Z kartek bloku technicznego wytnij liczbę 30. Ozdób ją według własnego uznania i zapisz na niej szczegóły dotyczące zabawy.
- W zaproszeniach poproś gości aby na przyjęcie przynieśli wspólne zdjęcia z solenizantem/solenizantką lub inne przedmioty, który pokażą jak bardzo się on/ona zmieniła. Przygotuj specjalny album do którego zbierzesz wszystkie zdjęcia i który będziesz mógł uaktualniać co roku.
- Z górki: z kartek bloku technicznego wytnij wzgórze i przyozdób je nagrobkiem lub laską i balkonikiem, żeby każdy wiedział, że solenizant/solenizantka własnie się starzeją. Na odwrocie zapisz informacje dotyczące przyjęcia.


Dekoracje

Dobrze dobrane dekoracje pozwolą ci stworzyć odpowiedni nastrój na tych przełomowych urodzinach. Pamiętaj aby w dekoracjach nie zabrakło liczby "30"!
Dekoracje z liczbą "30": Liczba ta może być wykorzystana w wielu wariantach. Niech w czasie tej imprezy będzie dosłownie wszędzie! Na tackach z przekąskami ustaw je w kształcie liczby "30" , kawałków ciasta nakrój 30.
Z górki: Wytnij z kartonu wielkie wzgórze, przyczep do ściany. Następnie wytnij duży nagrobek, który naklej na wzgórzu. Kartonowe wzgórze może posłużyć jako pamiątkowa książka, na której goście będą zapisywać swoje życzenia dla solenizanta/solenizantki.
Wytnij z brystolu wielkie "30" , które również może posłużyć za alternatywną księgę gości.
Nie zapomnij o balonach! Kup balony z liczbą "30" i porozwieszaj je dookoła miejsca przyjęcia.
Na stołach ustaw stojaki na 30-stke.
Solenizantowi/solenizantce przypnij do ubrania wielką przypinkę z "30"


Jedzenie

Jedzenie

Oprócz zwykłych dań możesz przygotować też specjalne 30-stkowe potrawy, takie jak:
- drinki ze słomkami z liczbą "30"
- potrawy, które solenizant/solenizantka uwielbiali w poprzednich latach swojego życia. Żeby było zabawniej możesz przy każdym daniu ustawić małą karteczkę z rokiem, w którym dane jedzenie było tym ulubionym
- przekąski ułożone w kształt liczby "30"
- urodzinowy tort! Tort obowiązkowo powinien przypominać wszystkim, które to urodziny. W tym celu możesz albo zamówić lub samemu upiec tort w kształcie tej liczby, lub przygotować zwykły tort i przyozdobić go świeczkami w kształcie odpowiednich cyferek


Torebki prezentowe

Pamiętaj aby podziękować gościom za wspólną zabawę wręczając im upominki odpowiednie do ich wieku. Możesz na przykład wręczyć im:
- płytę z nagraniem lub zdjęciami z przyjęcia
- Zakręcone słomki
- Składanki muzyczne z muzyką z imprezy

Gry i zabawy:

Limbo

Co będziesz potrzebować:
- Trzonka od miotły luk innego kija, którego użyjesz jako „limbo kij”
- Odtwarzacza muzyki
- Muzyki

Jak grać:
1. Niech dwójka dorosłych trzyma kij po obu stronach, na takiej wysokości, aby goście mogli bez problemu pod nim przejść.
2. Gości poproś aby ustawili się w rzędzie i po kolei tanecznym krokiem przechodzili pod limbo kijkiem.
3. Każdy gracz, któremu udało się przejść pod kijkiem możesz wrócić na koniec kolejki.
4. Gdy minie jedna tura, niech osoby trzymające kijek nieco zmniejszą wysokość. I tak za każdym razem, aż do czasu gdy pozostanie tylko jedna osoba, która będzie w stanie przejść pod nim. Ta osoba wygrywa grę.


Hula-Hopowe Urwanie Głowy

Przygotowanie:
- Przed przyjęcie kup lub pożycz 2-3 hula-hop.

Jak grać:
Podziel gości na drużyny, co najmniej 4-5. Niech każda drużyna stanie na linii trzymając się za ręce. Połóż hula-hop przed każdą drużyną. Gdy powiesz „start” pierwszy zawodnik przy linii schyla się i podnosi hula-hop nie puszczając dłoni kolegi/koleżanki. Następnie każdy gracz musi przełożyć hula-hop przez głowę, ramiona, nogi i podać je do ramienia osoby, której rękę trzyma. Jeśli gracze puszczą swoje ręce, muszą rozpocząć przechodzenie od początku.


udalo-sie-masz-kod-887

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 7102 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-01-20
Polecam.
2021-12-28
byłam mile zaskoczona szybkością realizacji zamówienia
Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 7102 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2021-12-28
Szybka dostawa i miła obsuga
2021-12-26
Wszystko przyszło szybko, super jakość :)
pixel