Zabawa z Trollami

Bajka Trolle zdecydowanie podbiła serca dzieci na całym świecie. Jeśli i twoja pociecha wprost uwielbia kolorową gromadkę trolli na czele której stoi nieustraszona Księżniczka Poppy wierząca, że świat stworzony jest z babeczek i tęczy, wypraw jej/jemu przyjęcie właśnie w tym stylu! Aby to zrobić zadbaj o dużą dawkę muzyki, śpiewu, tańca i uścisków. Dodając do tego pomysły na dekoracje, jedzenie i inne elementy przyjęcia, z pewnością stworzysz przyjęcie doskonałe!

Planowanie przyjęcia i Zaproszenia

Co będziesz potrzebować?

Przydadzą się kolorowe kubki, talerze, serwetki i dekoracje z motywami z bajki. Dodatkowo możesz wzbogacić swoje przyjęcia kupując lub pożyczając przedmioty takie jak:
- bajkę Trolle i jej soundtrack,
- kolorowe peruki,
- maskotki lub figurki postaci z bajki,
- piniatę Trolli.

Rozśpiewane zaproszenia

Przygotuj dla gości niesamowite zaproszenia, które od razu przeniosą ich w magiczną krainę Trolli. Aby ułatwić ci to zadanie przygotowaliśmy kilka oryginalnych pomysłów na wykonanie zaproszeń:
- Do każdej koperty z zaproszeniem dodaj różowe konfetti w kształcie gwiazdek i serduszek.
- Dołącz do zaproszenia opaskę z uszami trolli, którą twoi goście będą mogli założyć na przyjęcie.
- Różowe kartki poskładaj na pół. Na każdej kartce z przodu naklej Księżniczkę Poppy, obok niej napisz dużymi literami „CZAS NA ZABAWĘ”. Pierwszą stronę zaproszenia możesz dodatkowo ozdobić używając brokatu, naklejek w kształcie serc, gwiazdek itp. W środku zapisz wszystkie informacje na temat przyjęcia. Tak przygotowane zaproszenie umieść w różowej kopercie, którą następnie „zapieczętuj” naklejką z bajki Trolle.

Dekoracje i Jedzenie

Odpowiednio dobrane dekoracje pozwolą ci na przemienienie twojego przyjęcia w imprezę prosto z tęczowego świata Trolli. Aby pomóc Ci w osiągnięciu tego celu poniżej przygotowaliśmy kilka przydatnych rad:
- Zadbaj o to, aby wszędzie było pełno tęczy! Z kolorowego brystolu możesz powycinać kształty tęczy, które następnie możesz porozwieszać na ścianach dookoła.
- Na wejściu rozwieś tęczowy baner witający gości.
- Przygotuj balonowe kwiaty! Kup zwykłe balony w różnych kolorach. Wybierz 5 balonów w jednym kolorze, nadmuchaj je i zwiąż na środku aby tworzyły płatki kwiatka. Następnie do samego środka balonów doczep mniejszy balon w innym kolorze. Przygotuj kilka kwiatków i porozwieszaj je na ścianach.
- Na stole połóż różowy obrus w trolle.
- Kup kilka foliowych balonów kolorach tęczy. Nadmuchaj je i poprzyczepiaj po skosie wzdłuż ściany. Do każdego z balonów możesz przywiązać wstążkę o takim samym kolorze, uzyskując w ten sposób efekt tęczowych smug.

Jedzenie

Tęczowe dania tylko uświetnią twoje przyjęcie. Jeśli nie masz pomysłu na żadne kolorowe dania, poniżej znajdziesz kilka inspiracji:
- Podaj w przezroczystych szklankach kolorowe slushy w kolorach tęczy.
- Przygotuj tęczowe galaretki. W pucharkach do lodów kolejno przygotuj galaretki: niebieską, zieloną, żółtą, pomarańczową i czerwoną.
- Tęczowe pucharki z owocami również świetnie się sprawdzą. W pucharkach ułóż kolejno(od dołu do góry) jagody/borówki, winogrona, kawałki ananasa, mango i maliny.
- Zaserwuj pyszne babeczki polana różnokolorową polewą. Możesz też użyć białej polewy i ozdobić ją kolorową posypką.

Upominki dla gości

Podziękują swoim gościom, żegnając ich drobnymi upominkami. Na upominki świetnie nadają się:
- kolorowe peruki,
- naklejki, długopisy i inne gadżety z motywem z bajki Trolle,
- torebki prezentowe z Trollami wypełnione słodyczami.

Niezbędnik imprezowy

Do przygotowania swojego przyjęcia możesz wykorzystać poniższe linki, które ułatwią ci odnalezienie odpowiednich produktów, oraz przygotowanie imprezy:
- Akcesoria z Trollami: papierowe talerzyki, kubeczki, zaproszenia, dekoracje
- Planowanie imprezy: znajdziesz tu przydatne wskazówki, rady i inspiracje dotyczące m.in. tortu, dekoracji, listy gości i dużo więcej.
- Inne pomysły na przyjęcia.

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 7102 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2021-12-28
Szybka dostawa i miła obsuga
2021-12-26
Super!
Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 7102 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2021-12-28
byłam mile zaskoczona szybkością realizacji zamówienia
2021-12-27
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Gorąco polecam.
pixel