Przyjęcie z konikami

Przyjęcie konie

Jeśli twoje dziecko wprost uwielbia konie, a szczególnie kucyki, wyprawienie przyjęcia właśnie w tym stylu jest strzałem w dziesiątkę. Poniżej znajdziesz ciekawe pomysły na dekoracje, jedzenie i zabawy idealne dla fana/fanki kucyków.

Planowanie przyjęcia i Zaproszenia

Co będziesz potrzebować? Przydadzą się kubki, talerze, serwetki i dekoracje w kucyki, które możesz wzbogacić kupując, pożyczając lub wynajmując przedmioty takie jak:
- żywy kucyk, na którym goście będą mogli jeździć
- bele siana
- maskotki w kształcie kucyków
- muzyka country
- cowboy’skie czapki i stronie w stylu dzikiego zachodu
- piniata w kształcie konia

Zaproszenia – stwórz niepowtarzalne zaproszenia, które przeniosą twoich gości w klimat rodem ze stajni i zachęcą do pojawienia się na przyjęciu twojej pociechy. Poniżej zebraliśmy kilka ciekawych pomysłów, które pomogą ci w przygotowaniu oryginalnych zaproszeń:
- zaproszenia wręcz osobiście, a dostarczając je załóż cowboyski kapelusz.
- Zrób solenizantowi/solenizantce zdjęcie na koniu, następnie dodaj komputerowo napis „Zaproszenie” i wszystkie informacje dotyczące przyjęcia. Tak zedytowane zdjęcie wydrukuj i rozdaj jako zaproszenia.
- Jeżeli twoje przyjęcie jest w stylu westernu, jako zaproszenia możesz przygotować plakat rodem z dzikiego zachodu ze zdjęciem solenizanta/solenizantki, napisem „ścigany/ścigana” oraz informacjami dotyczącymi przyjęciami, zapisanymi pod zdjęciem.

Dekoracje i Jedzenie

Zadbaj o odpowiednią atmosferę przyjęcia, przygotowując odpowiednie dekoracje. Poniżej znajdziesz kilka fajnych pomysłów na dekoracje:
- Jeżeli wyprawiasz przyjęcie na dworzu, postaraj się załatwić kilka bali słomy, które świetnie nadadzą się na dekoracje.
- Jeżeli przyjęcie odbywa się w budynku, przygotuj z brystolu kilka strzemion, które następnie rozwieś po obu stronach krzeseł dla gości.
- Z brystolu powycinaj podkowy oraz kształty kapeluszy cowboyskich, następnie rozwieś je na ścianach, dookoła przyjęcia.
- Wypożycz siodło oraz kask do jazdy konnej. Siodło umieść na bali słomy. Upewnij się, że każdy z gości zrobi sobie zdjęcie siedząc w siodłe z założonym kaskiem.

Jedzenie: Jeśli nie masz czasu na przygotowywanie specjalnych posiłków, podaj zwykłą pizzę i hot dogi. Jeśli jednak masz czas, możesz przygotować specjalne potrawy, które świetnie wpasują się w temat przewodni imprezy, poniżej przygotowaliśmy kilka pomysłów na ciekawe przekąski:
- Podaj gościom cienkie frytki, ułożone w sposób przypominający stosy siana. In cieńsze frytki, tym lepszy efekt.
- Rozdaj gościom po jabłku. Następnie poproś, aby spróbowali zjeść je jak konie – czyli bez użycia rąk!
- Półmiski ozdób, tak by przypominały wozy z dzikiego zachodu. Następnie wypełnij je chilli, hamburgerami i hot dogami.
- Upiecz ciasteczka w kształcie podków.

Upominki dla gości

Podziękują swoim gościom, żegnając ich drobnymi upominkami. Na naszej stronie znajdziesz sporo gadżetów z motywem konia, nadających się na upominki. Oprócz nich możesz podarować gościom:
- figurki koni
- album ze zdjęciami koni
- pluszaki w kształcie koni
- książeczki z naklejkami koni
- kapelusze cowboyskie

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 7102 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-01-05
Świetna obsługa
2021-12-27
super
Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 7102 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2021-12-28
Szybka dostawa i miła obsuga
2021-12-26
Super!
pixel