Zabawa z Pidżamersami

Przyjęcie Pidżamersi

Czas stać się super bohaterem! A nic nie zrobi z ciebie większego superbohatera niż zadowolony uśmiech na twarzy twojej pociechy bawiącej się na przyjęciu z Pidżamersami. Przeniesienie się do kwatery głównej Pidżamersów aby świętować urodziny twojej pociechy wraz z Sowellą, Geksonem i Kotboy’em z pewnością spodoba się również wszystkim gościom, którzy wezmą udział we wspólnej zabawie.

Planowanie przyjęcia i Zaproszenia

Co będziesz potrzebować?

Przydadzą się kubki, talerze, serwetki i dekoracje z Sowellą, Geksonem i Kotboy’em. Dodatkowo możesz wzbogacić swoje przyjęcia przedmiotami takimi jak:
- zabawne jednoczęściowe piżamy (onesie)
- peleryny i maski superbohaterów
- odcinki Pidżamersów
- pluszaki w kształcie sów, kotów i jaszczurek
- piniatę

Zaproszenia

Przygotuj dla gości niesamowite zaproszenia, od razu wprowadzające ich w motyw przewodni przyjęcia. Możesz zamówić gotowe już zaproszenia z Pidżamersami, bądź wykorzystać jeden z poniższych pomysłów na przygotowanie oryginalnych zaproszeń:
- Dołącz do zaproszenia czerwoną, niebieską lub zieloną maskę super bohatera, którą goście będą mogli przynieść ze sobą na przyjęcie.
- Z kolorowych kartek bloku technicznego wytnij kształty masek Sowelli, Geksona i Kotboy’a. Przód masek udekoruj, aby przypominał maski bohaterów Pidżamersów, na odwrocie natomiast zapisz wszystkie informacje na temat przyjęcia. Tak przygotowane zaproszenia umieść w kopertach i rozdaj gościom.
- Koperty z zaproszeniami „zapieczętuj” naklejkami w kształcie pidżamersów.

Dekoracje i Jedzenie

Jedzenie pidżamowe

Na przyjęcie z Sowellą, Geksonem i Katboy’em przygotuj dekoracje rodem ze świata superbohaterów, w kolorach zielonym, niebieskim i czerwonym. Przydadzą ci się również:
- Kolorowe balony z napisami z komiksów. Możesz związać je w pęczki z zielonymi, niebieskim i czerwonymi balonami lub pozwolić by swobodnie latały po przyjęciu.
- Z czarnego brystolu wytnij kształt wieżowców. Ponaklejaj na nie żółte, niebieskie i pomarańczowe prostokąty, które stworzą wrażenie zapalonych nocą świateł. Tek przygotowany brystol naklej na ścianę – będzie to świetne tło do pamiątkowych zdjęć z imprezy.
- Zamiast jednego dużego stołu, spróbuj przygotować śniadaniowy szwedzki stół, wokół którego rozłóż materace, koce, poduszki imitujące piżama party.
- Dookoła porozstawiaj figurki Sowelli, Geksona i Katboy’a, którymi goście będą mogli się bawić w czasie imprezy.
- Dookoła miejsca przyjęcia porozkładaj Onesie, maski i peleryny superbohaterów w które goście będą mogli przebrać się w czasie zabawy.

Jedzenie

Ponieważ Pidżamersi całą noc zajęci się zwalczaniem przestępczości, świetnym pomysłem będzie zaaranżowanie śniadaniowego buffetu. Aby to zrobić, możesz:
- Przygotować małe miseczki z płatkami. Miseczki możesz ozdobić naklejkami Pidżamersów.
- Podać mini donuty w kartonikach z Pidżamersami.
- Zaserwować babeczki z napisami z kreskówek.
- Przygotować zielone, niebieski i czerwone owoce ( truskawki, winogrona i borówki świetnie się nadadzą).
- Usmażyć panckaksy i podawać z różnymi syropami.
- Kolorowym pomysłem na podanie cukierków jest przygotować kącika słodkości w stylu Sekretnego Laboratorium Romeo. Wystarczy, że zorganizujesz kilka większych szkieł laboratoryjnych i wypełnisz je zielonymi, niebieskimi i czerwonymi słodyczami.
- Do większych fiolek przyozdobionych kolorowymi, kręconymi słomkami porozlewaj mleko i ustaw na stole, aby goście mogli się swobodnie częstować.

Upominki dla gości

Podziękuj swoim gościom, żegnając ich drobnymi upominkami. Szeroki wybór gadżetów z bohaterami Pidżamersów znajdziesz na naszej stronie. Na upominki świetnie nadają się również:
- balony
- kolorowanki z Pidżamersami
- drobne przybory szkolne z Sowellą, Geksonem i Katboy’em
- gumowe bronsoletki
- zmywalne tatuaże z Pidżamersami
- maski superbohaterów

Niezbędnik imprezowy

Do przygotowania swojego przyjęcia możesz wykorzystać poniższe linki, które ułatwią ci odnalezienie odpowiednich produktów, oraz przygotowanie imprezy:
- Akcesoria z Pidżamersami: papierowe talerzyki, kubeczki, zaproszenia, dekoracje
- Planowanie imprezy: znajdziesz tu przydatne wskazówki, rady i inspiracje dotyczące m.in. tortu, dekoracji, listy gości i dużo więcej.
- Inne pomysły na przyjęcia.

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 7240 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2021-12-27
super
2021-12-27
Super!
Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 7240 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2021-12-27
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Gorąco polecam.
2021-12-26
Polecam!
pixel