Zabawa z Pidżamersami

Przyjęcie Pidżamersi

Czas stać się super bohaterem! A nic nie zrobi z ciebie większego superbohatera niż zadowolony uśmiech na twarzy twojej pociechy bawiącej się na przyjęciu z Pidżamersami. Przeniesienie się do kwatery głównej Pidżamersów aby świętować urodziny twojej pociechy wraz z Sowellą, Geksonem i Kotboy’em z pewnością spodoba się również wszystkim gościom, którzy wezmą udział we wspólnej zabawie.

Planowanie przyjęcia i Zaproszenia

Co będziesz potrzebować?

Przydadzą się kubki, talerze, serwetki i dekoracje z Sowellą, Geksonem i Kotboy’em. Dodatkowo możesz wzbogacić swoje przyjęcia przedmiotami takimi jak:
- zabawne jednoczęściowe piżamy (onesie)
- peleryny i maski superbohaterów
- odcinki Pidżamersów
- pluszaki w kształcie sów, kotów i jaszczurek
- piniatę

Zaproszenia

Przygotuj dla gości niesamowite zaproszenia, od razu wprowadzające ich w motyw przewodni przyjęcia. Możesz zamówić gotowe już zaproszenia z Pidżamersami, bądź wykorzystać jeden z poniższych pomysłów na przygotowanie oryginalnych zaproszeń:
- Dołącz do zaproszenia czerwoną, niebieską lub zieloną maskę super bohatera, którą goście będą mogli przynieść ze sobą na przyjęcie.
- Z kolorowych kartek bloku technicznego wytnij kształty masek Sowelli, Geksona i Kotboy’a. Przód masek udekoruj, aby przypominał maski bohaterów Pidżamersów, na odwrocie natomiast zapisz wszystkie informacje na temat przyjęcia. Tak przygotowane zaproszenia umieść w kopertach i rozdaj gościom.
- Koperty z zaproszeniami „zapieczętuj” naklejkami w kształcie pidżamersów.

Dekoracje i Jedzenie

Jedzenie pidżamowe

Na przyjęcie z Sowellą, Geksonem i Katboy’em przygotuj dekoracje rodem ze świata superbohaterów, w kolorach zielonym, niebieskim i czerwonym. Przydadzą ci się również:
- Kolorowe balony z napisami z komiksów. Możesz związać je w pęczki z zielonymi, niebieskim i czerwonymi balonami lub pozwolić by swobodnie latały po przyjęciu.
- Z czarnego brystolu wytnij kształt wieżowców. Ponaklejaj na nie żółte, niebieskie i pomarańczowe prostokąty, które stworzą wrażenie zapalonych nocą świateł. Tek przygotowany brystol naklej na ścianę – będzie to świetne tło do pamiątkowych zdjęć z imprezy.
- Zamiast jednego dużego stołu, spróbuj przygotować śniadaniowy szwedzki stół, wokół którego rozłóż materace, koce, poduszki imitujące piżama party.
- Dookoła porozstawiaj figurki Sowelli, Geksona i Katboy’a, którymi goście będą mogli się bawić w czasie imprezy.
- Dookoła miejsca przyjęcia porozkładaj Onesie, maski i peleryny superbohaterów w które goście będą mogli przebrać się w czasie zabawy.

Jedzenie

Ponieważ Pidżamersi całą noc zajęci się zwalczaniem przestępczości, świetnym pomysłem będzie zaaranżowanie śniadaniowego buffetu. Aby to zrobić, możesz:
- Przygotować małe miseczki z płatkami. Miseczki możesz ozdobić naklejkami Pidżamersów.
- Podać mini donuty w kartonikach z Pidżamersami.
- Zaserwować babeczki z napisami z kreskówek.
- Przygotować zielone, niebieski i czerwone owoce ( truskawki, winogrona i borówki świetnie się nadadzą).
- Usmażyć panckaksy i podawać z różnymi syropami.
- Kolorowym pomysłem na podanie cukierków jest przygotować kącika słodkości w stylu Sekretnego Laboratorium Romeo. Wystarczy, że zorganizujesz kilka większych szkieł laboratoryjnych i wypełnisz je zielonymi, niebieskimi i czerwonymi słodyczami.
- Do większych fiolek przyozdobionych kolorowymi, kręconymi słomkami porozlewaj mleko i ustaw na stole, aby goście mogli się swobodnie częstować.

Upominki dla gości

Podziękuj swoim gościom, żegnając ich drobnymi upominkami. Szeroki wybór gadżetów z bohaterami Pidżamersów znajdziesz na naszej stronie. Na upominki świetnie nadają się również:
- balony
- kolorowanki z Pidżamersami
- drobne przybory szkolne z Sowellą, Geksonem i Katboy’em
- gumowe bronsoletki
- zmywalne tatuaże z Pidżamersami
- maski superbohaterów

Niezbędnik imprezowy

Do przygotowania swojego przyjęcia możesz wykorzystać poniższe linki, które ułatwią ci odnalezienie odpowiednich produktów, oraz przygotowanie imprezy:
- Akcesoria z Pidżamersami: papierowe talerzyki, kubeczki, zaproszenia, dekoracje
- Planowanie imprezy: znajdziesz tu przydatne wskazówki, rady i inspiracje dotyczące m.in. tortu, dekoracji, listy gości i dużo więcej.
- Inne pomysły na przyjęcia.

Polecane

Kostium Kotboy

Kostium Kotboy

139,99 zł
Kostium Kotboy

Kostium Kotboy

139,99 zł
Kostium Kotboy

Kostium Kotboy

139,99 zł
Kostium Romeo

Kostium Romeo

139,99 zł
Kostium Romeo

Kostium Romeo

139,99 zł
Kostium Romeo

Kostium Romeo

139,99 zł
Kostium Sowella

Kostium Sowella

174,99 zł
Kostium Sowella

Kostium Sowella

174,99 zł
Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 7102 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-01-05
Świetna obsługa
2021-12-27
Super!
Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 7102 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-01-20
Polecam.
2021-12-26
Super!
pixel