Zabawa z Psim Patrolem

Przyjęcie Psi Patorl

Dla małych bohaterów Psiego Patrolu nie ma zadań niemożliwych, a każdy kto jest w potrzebie może liczyć na ich pomoc. Jeśli twoja pociecha zajmuje się dokładnie tak samo i zna na pamięć wszystkie odcinki Psiego Patrolu to wyprawienie mu/jej przyjęcia z Psim Patrolem jest świetnym wyborem. Aby ułatwić Ci to zadanie zebraliśmy poniżej kilka ciekawych pomysłów na przygotowanie niezapomnianego przyjęcia.

Planowanie przyjęcia i Zaproszenia

Co będziesz potrzebować?

Przydadzą się kubki, talerze, serwetki i inne dekoracje z małymi bohaterami Psiego Patrolu. Możesz przyozdobić swoje przyjęcie kupując przedmioty takie jak:
- powitalny baner z Psim Patrolem,
- figurki bohaterów bajki,
- stroje strażaka, policjanta, ratownika medycznego, budowlańca,
- maski bohaterów Psiego Patrolu.

Zaproszenia

Przygotuj dla gości niesamowite zaproszenia, od razu wprowadzające ich w motyw przewodni przyjęcia. Możesz zamówić gotowe już zaproszenia ze szczeniakami z ekipy Psiego Patrolu, bądź wykorzystać jeden z poniższych pomysłów, aby przygotować oryginalne kartki:
- Wydrukuj na osobnych kartkach Marshalla, Rubble, Chase’a, Rocky’ego, Zumy, Skye, Everest i Trackera. Powycinaj je, a następnie na odwrocie zapisz wszystkie informacje na temat przyjęcia. Z przodu na każdym z bohaterów zapisz kolorowe „ZAPROSZENIE”. Tak przygotowane kartki wsadź w koperty i rozdaj gościom.
- Do koperty z zaproszeniami dołóż naklejki z Psiego Patrolu.
- Z białego brystolu wytnij kształt kości. Na jednej stronie przygotuj kolorowy napis „ZAPROSZENIE”, na drugiej natomiast zapisz wszystkie informacje na temat imprezy.
- Do każdego zaproszenia dodaj mały gadżet kojarzony z którymś z bohaterów Psiego Patrolu, np. czapkę policyjną, kask itp. które goście będą mogli założyć na twoje przyjęcie.

Dekoracje i jedzenie

Jedzenie Psiego Patrolu

Aby podkreślić, że to przyjęcie dla małych fanów Psiego Patrolu upewnij się, że na stole królować będą gadżety z tej bajki. Obrus najlepiej sprawdzi się w kolorze niebieskim, na którym poustawiaj kubeczki, talerzyki i serwetki w psich bohaterów. Aby mocniej zaakcentować temat przewodni przyjęcia możesz również:
- Zamiast talerzy przygotować dla gości miski przyozdobione kośćmi, tak by przypominały psie miski. Tak przygotowane naczynia świetnie nadadzą się również do podawania przekąsek. Możesz również przypiąć do nich winietki w kształcie psich łapek z zabawnym nazwami poszczególnych smakołyków pasujących do tematu imprezy.
- Na stole pomiędzy daniami porozstawiać małe figurki bohaterów Psiego Patrolu.
- Z kolorowych kartek powycinaj psie łapki i porozwieszaj je dookoła przyjęcia.
- Balony zawsze świetnie sprawdzają się jako ozdoby! Kup niebieskie, żółte i czerwone balony, oraz kilka balonów z motywem Psiego Patrolu. Część nadmuchaj helem i pozwól swobodnie unosić się nad przyjęciem, drugą część po prostu nadmuchaj i porozrzucaj po podłodze.
- Na miejscach dla gości porozkładaj gadżety kojarzące się z bohaterami Psiego Patrolu, takie jak mundur policyjny, strój strażaka, kamizelka budowlańca itp.
- Drogę od drzwi do stołu wyznacz naklejając na nią wycięte w kształt psich łapek folie.

Jedzenie

Spróbuj przygotować ucztę godną najdzielniejszego ze szczeniąt! Miski zamiast talerzy to tylko jedna z wielu opcji aby to osiągnąć. Poniżej znajdziesz kilka inspiracji na jedzenie pasującego do przyjęcia Psiego Patrolu:
- Ser i owoce postaraj się pokroić tak by przypominały kształtem kości. Możesz poszukać w sklepie foremek do ciasteczek w kształcie kości.
- Babeczki udekoruj białymi piankami lub polewą, tak aby wyglądały jak odciski psich łap.
- Przygotuj tort pasujący do motywu. Możesz przygotować tort w kształcie kości, bądź niebieski okrągły tort z figurkami bohaterów Psiego Patrolu poustawianych na nim, decyzja należy tylko do ciebie.
- Podaj w miskach przekąski przypominające psią karmę, takie jak orzeszki w panierce, okrągłe krakersy itp.

Upominki dla gości

Podziękują swoim gościom, żegnając ich drobnymi upominkami. Możesz wręczyć gościom:
- torebki na prezenty z motywem Psiego Patrolu wypełnione słodyczami,
- maskotki postaci Psiego Patrolu,
- koszulki z ulubionymi bohaterami Psiego Patrolu,
- kolorowanki i naklejki z Psim Patrolem,
- notesy i długopisy z dzielnymi szczeniaczkami.

Niezbędnik imprezowy

Do przygotowania swojego przyjęcia możesz wykorzystać poniższe linki, które ułatwią ci odnalezienie odpowiednich produktów, oraz przygotowanie imprezy:
- Akcesoria z Psim Patrolem: papierowe talerzyki, kubeczki, zaproszenia, dekoracje.
- Planowanie imprezy: znajdziesz tu przydatne wskazówki, rady i inspiracje dotyczące m.in. tortu, dekoracji, listy gości i dużo więcej.
- Inne pomysły na przyjęcia.

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 7102 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2021-12-28
byłam mile zaskoczona szybkością realizacji zamówienia
2021-12-27
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Gorąco polecam.
Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 7102 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-01-20
Polecam.
2021-12-26
Wszystko przyszło szybko, super jakość :)
pixel