Strój Ninja dla dzieci i dorosłych

Spis treści

strój ninja

Ninja - z definicji jest to rodzaj japońskich wojowników – ekspertów specjalizujących się w szpiegowaniu, zamachach i sztukach walki. Stworzony w społeczeństwie obraz ninja, w czarnym stroju zakrywającym całe ciało, odsłaniający jedynie oczy to nie do końca prawda, ale zostańmy przy nim, gdyż stroje takie są bardzo efektywne. Sama nazwa ninja jest stosunkowo nowa, pierwotnie wojownicy ninja zwani byli "shinobi-no-mono". Samo słowo ninja rozpowszechniło się prędzej ze względu na łatwość jego wypowiedzenia. Słoto to zyskało na popularności dopiero w XX wieku. W dosłownym tłumaczeniu słowo Ninja oznacza "człowieka wyszkolonego w sztuce bycia niewidocznym", zaś sztuka walki stosowana przez ninja - ninjutsu - oznacza "umiejętność bycia niewidocznym".


Strój ninja

Stroje ninja nie koniecznie powinny być czarne, są różne rodzaje kostiumów ninja dla dzieci w różnych kolorach. Jednym z popularniejszych jest oczywiście kolor zielony - nie ma co ukrywać, dzięki Ninjago, który właśnie nosił kombinezon / strój ninja w kolorze zielonym. Kostium ninja dla dziecka powinien być przede wszystkim wygodny, nie krępujący ruchy - wojownicy ninja byli przecież mistrzami sprawności ruchowej. Bardzo popularnymi motywami wyszywanymi na strojach ninja są smoki oraz tygrysy, kojarzą się bowiem z filmami akcji o ninjach.


Broń wojownika

Ninja posługiwali się kilkoma rodzajami broni, przypisywanych im potem jako "wypromowane przez ninja". Historia przedstawia nam solidny arsenał ich nietypowych broni, zaczynając od mieczy, poprzez różnych zaostrzonych gwiazdek do rzucania, a kończąc na sztucznych pazurach używanych przez kunoichi (niczym wolverine). Jednak po co komu strój ninja jeśli nie ma mieć broni? W naszej ofercie posiadamy bardzo fajne zestawy przeróżnych dodatków oraz broni dla wojowników ninja. Od bezpiecznych plastikowych mieczy do nunchaku (nunczaku - jest kilka wersji pisanych). Wszystkie propozycje produktów znajdziecie poniżej.

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 7102 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2021-12-27
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Gorąco polecam.
2021-12-27
super
Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 7102 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-01-20
Polecam.
2021-12-27
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Gorąco polecam.
pixel