Zegary ścienne - drewniane i z pleksiglas

3produkty

Zegary ścienne wykonane z drewna to szyk i elegancja. W naszej ofercie znajduje się wiele pięknych wzorów drewnianych zegarów ściennych. Wszystkie są wykonane z wysokiej jakości grubej sklejki bejcowanej w różnych kolorach. Zegary te są dużo bardziej wytrzymałe niż zwykłe zegary z plastiku. Dzięki naszej gamie kolorów dobierzesz odpowiedni dla siebie zegar do swojego wnętrza. Wszystkie nasze zegary produkowane są w naszej pracowni w Polsce. Do każdego z zegarów dodajemy baterie, a cały otrzymany komplet nadaje się już do zawieszenia.

Dzięki różnym wzorom, jakie mamy w naszej ofercie, dobierzesz taki, który pasuje do konkretnego pomieszczenia. W biurze z pewnością najlepiej będzie się prezentował zegar ścienny w stylu eleganckim. W pokoju dziecka zawiśnie zegar w nieco zabawniejszym motywie. W kuchni zaś można zawiesić drewniany zegar w motywie gotowania czy z motywem kawy. Każdy znajdzie coś dla siebie także dzięki możliwości zamówieniu własnego wzoru zegara.

Oferta naszych zegarów na ścianę jest ciągle rozbudowywana i rozwijana. Ciągle dochodzą do wyboru nowe wzory oraz wersje kolorystyczne.

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 7102 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2021-12-27
super
2021-12-26
Super!
Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 7102 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-01-20
Polecam.
2021-12-26
Polecam!
pixel