Wiaderka, torby i kociołki na halloween

39produkty

Nietrudno zgadnąć, co najbardziej dzieci lubią w Halloween. Oczywiście jest to pochód od domu do domu wraz ze swoimi przebranymi w straszne kostiumy przyjaciółmi w celu spłatania psikusa dorosłym lub otrzymania łakoci. Druga opcja jest chyba nawet bardziej kusząca dla małych przebierańców. Każdego roku w ostatni dzień października grupy młodych zombie, wampirów i czarownic stukają do drzwi sąsiadów, wołając wesoło: "Cukierki albo psikus!".


Zebrane łakocie dzielą między siebie i chowają do... No właśnie, do czego? Warto pamiętać, że przebranie nie kończy się na założeniu mrożącego krew w żyłach kostiumu. Trzeba mieć jeszcze ze sobą halloweenowy kociołek na słodycze.


W naszej ofercie znajdziecie różnego rodzaju naczynia, które z powodzeniem będą pełnić tę funkcję. Obok kociołka najpopularniejsze jest wiaderko na łakocie na Halloween. Tak wyprawione na drogę dziecko wróci z pochodu szczęśliwe, trzymając w ręce pojemnik pełen słodyczy. W końcu dorośli nie mają za grosz poczucia humoru, więc zamiast psikusa niemal zawsze wybierają opcję z cukierkami, a te nie pomieściłyby się w kieszeniach!

Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 7240 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-01-20
Polecam.
2022-01-05
Świetna obsługa
Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 7240 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-01-20
Polecam.
2022-01-05
Świetna obsługa
pixel