Halloweenowe dodatki na głowę - kapelusze i opaski

198produkty

Kapelusz na Halloween może być elementem upiornego kostiumu lub stanowić przerażający samodzielny dodatek. Bez nich niektóre charakteryzacje nie mogłyby się obejść – zarówno te dla dzieci, jak i kobiece, czy męskie. Eleganckie, straszne, śmieszne i koszmarne kostiumy są mniej efektowne bez czapki, kapelusza oraz opaski. Rogi, welony, hełmy, a także opaski na Halloween nie tylko dopełniają mrocznego wizerunku uczestnika przyjęcia, ale także mają wyłączność na straszenie niewinnych duszyczek.

Kapelusz na Halloween jest bardzo spektakularny, realistyczny i mrożący krew w żyłach. Takie ozdoby mają detale, o jakich się nie śniło w najgorszych koszmarach. Uzewnętrzniają strukturę mózgu, ujawniają nasiąknięte krwią postrzępione bandaże i wbite w głowę narzędzia zbrodni. Pająki, tarantule, nietoperze przysiadające na czuprynie mogą przyprawić o zawał serca i doprowadzić do konwulsji wszystkie osoby cierpiące na arachnofobię.

Jeśli chcesz jedynie zaakcentować halloweenową tradycję, rozejrzyj się za fikuśnymi kapelusikami ozdobionymi motywem różnokolorowych, świecących w ciemności, fluorescencyjnych czaszek i piszczeli.

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 7102 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-01-05
Świetna obsługa
2021-12-27
Super!
Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 7102 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-01-20
Polecam.
2022-01-05
Świetna obsługa
pixel