Obrus foliowy czarny - 137 x 274 cm - 1 szt.
Kod produktu: P512321
EAN: 5904610114216
Opis i szczegóły
Opinie naszych klientów
(7)
Najczęściej zadawane pytania
Szukasz szybkiego i łatwego sposobu na odświeżenie swojego stołu? Nie szukaj dalej niż nasz czarny obrus foliowy! Ten piękny obrus o wymiarach 137 x 274 cm idealnie nadaje się do nadania głębi i tekstury każdemu wydarzeniu. Dzięki jednemu opakowaniu możesz błyskawicznie zmienić swoją przestrzeń życiową ze zwykłej w niezwykłą.
Oprócz walorów estetycznych, obrus jest niezwykle trwały i łatwy w czyszczeniu. Wystarczy przetrzeć wszelkie zabrudzenia miękką, wilgotną ściereczką, a będzie wyglądał jak nowy! Ponadto piękny czarny kolor nie będzie wykazywał oznak zużycia, które mogą pojawić się na jaśniejszych odcieniach. Możesz więc używać go wielokrotnie - wzór pozostanie żywy nawet przy wielokrotnym użyciu.
Dzięki temu wspaniałemu czarnemu obrusowi foliowemu możesz zmienić zwykłą imprezę w wydarzenie zapierające dech w piersiach! Dzięki zniewalającemu wzorowi na stole w jadalni lub na zewnątrz, z pewnością zaimponujesz wszystkim swoim gościom, którzy będą podziwiać ten nowoczesny cud. Obrus jest idealnie dopasowany do stołów 6-osobowych (wymiary 137 x 274 cm), dzięki czemu zawsze będziesz mieć przyciągający wzrok element dekoracyjny, który w mgnieniu oka upiększy każde spotkanie. Kup go już dziś i bądź gotowy na niekończącą się zabawę!
ProducentNazwa:Tentu Global Sp. z o.o.
Adres:ul. Hoża 86/410
Miasto:Warszawa
Kraj:Polska
Nr telefonu:+48 516 106 398
Adres email:shop@partypal.pl
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UENazwa:Tentu Global Sp. z o.o.
Adres:ul. Hoża 86/410
Miasto:Warszawa
Kraj:Polska
Nr telefonu:+48 516 106 398
Adres email:shop@partypal.pl
Opinie naszych klientów
4.86
Liczba wystawionych opinii: 7
Opinia potwierdzona zakupem
Świetna jakość
Opinia potwierdzona zakupem
Ogólnie ok. Tylko folia bardzo cienka i kolor czarny wpada w szary.
2024-04-24Angelika, Bydgoszcz
Opinia potwierdzona zakupem
Obrus wytrzymały, bardzo dobra jakość
2023-11-15Paulina, Elbląg
Opinia potwierdzona zakupem
Obrus świetnie prezentował się na stole, przetrwał cała imprezę i myśle, że jeszcze posłuży na niejednym przyjęciu 😊
2023-09-27Agnieszka, Częstochowa
Opinia potwierdzona zakupem
Jest całkiem wytrzymały
Opinia potwierdzona zakupem
Wysyłka szybka, obsługa bezproblemowa, wszystko ok.
2023-05-22Magdalena, Warszawa
Opinia potwierdzona zakupem
Wszystko ok, towar zgodny z opisem
2023-04-10Małgorzata, Wrocław
Długość towaru w centymetrachDługość towaru w centymetrach
Szerokość towaru w centymetrachSzerokość towaru w centymetrach
Wysokość towaru w centymetrachWysokość towaru w centymetrach
Stan magazynowy - Całoroczne
Produkt wprowadzony do obrotu na terenie UE przed 13.12.2024