Dekoracje na Komunię

2016-04-07
dekoracje na komunię Nietypowe dekoracje na Komunię stają co raz bardziej popularne. Wszelkiego rodzaju lampiony, figurki czy balony na Komunię to już dziś chleb powszedni. Sklep Congee oferuje mnóstwo przeróżnych wspaniałych dekoracji na tą okazję.

I Komunia Święta

Pierwsza komunia święta jest dla rodziców oraz dla dziecka sposobnością do przeżycia ogromnego święta, jakim jest miłość Boga do człowieka. Boga, który pragnie być pokarmem dla człowieka jeszcze w doczesnym wymiarze. Życie każdego z nas zależy od tego, czym się karmimy. Ważna jest nie tylko zdrowa żywność, lecz także zdrowy pokarm duchowy. W obecnym, trudnym kontekście społecznym i kulturowym, głębokie przygotowanie i przeżywanie komunii świętej, sprawia naprawdę wspaniałą szansę na umocnienie siebie i dziecka w dobru. Komunia wszakże ma przypominać nam o tym, że stanowimy o wiele więcej niż nasze ciało. Komunia święta ma stanowić także potwierdzenie godności człowieka. Ma przypominać nam o tym, że każdy z nas stanowi dziecko umiłowane przez Boga. Tak, jak matka karmi dziecko piersią, tak Bóg karmi nas w komunii świętej sobą samym. To niepowtarzalny przejaw miłości względem człowieka. To najzdrowszy istniejący pokarm. Komunia święta to ciągłe umacnianie się na drodze do świętości. To bezcenne pożywienie dla tych, którzy pragną czynić jedynie to, co dobre. Takich uczniów Chrystusa cechuje dążenie do świętości, gdyż człowiek stworzony jest na obraz i podobieństwo Boga. Taka świętość nie polega na cierpiętnictwie, lecz na naśladowaniu Chrystusa, który tak bardzo kochał ludzi, że oddał za nich swoje życie. Przygotowanie pierwszej komunii to doskonały czas dla całej rodziny, by pogłębić swoją przyjaźń z Bogiem i na mocniejszą próbę życia zgodnie z tym, co głoszone jest w ewangelii. Komunia święta winna bowiem wpływać także na jakość wychowania dziecka, a nie tylko być miłym epizodem i szeregiem przyjemnych wspomnień. Dla rodziców jest to okazja dla przypomnienia, że powinni oni karmić dziecko pozytywnymi wartościami i takimi przymiotami, jakie reprezentuje Bóg. To rodzice swoim zachowaniem mają bowiem dawać świadectwo dziecku i pokazywać mu, jak należy żyć z Bogiem i z ludźmi. Rodzice dają przykład chociażby tym, jak odnoszą się oni do siebie nawzajem ? czy czynią to z wzajemnym szacunkiem i ogromną miłością, czy też dziecko jest świadkiem wielu kłótni i niesnasek oraz konfliktów pomiędzy swoimi rodzicami. Jeżeli dziecko przede wszystkim doświadcza i odczuwa miłość w rodzinie, to wówczas łatwiej będzie mu uwierzyć w miłość Bożą.

Dekoracje na Komunię od Congee.pl

My pomagamy uczynić to wspaniałe święto miłości Bożej świętem jeszcze wspanialszym i bardziej magicznym dla dziecka. My dzięki naszym wspaniałym i niepowtarzalnym akcesoriom związanym z tym wyjątkowym dniem, jakim jest dzień komunii świętej. Razem z nami i naszymi akcesoriami niesamowicie uroczysty obchód tego bardzo ważnego dnia będzie jak najbardziej możliwy. A w końcu my, Polacy, jesteśmy narodem, który do znaczenia komunii świętej przypisuje ogromną rangę ? jest to jedno z ważniejszych świąt w naszym całym życiu. Warto więc sprawić, aby dziecko zapamiętało je jak najbardziej pozytywnie i miało same dobre wrażenia. U nas znajdziesz najlepsze dekoracje na komunię, które sprawią, że komunia święta twojego dziecka będzie dla niego naprawdę niepowtarzalna i zacieśni jego więź z Bogiem.

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2016

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 7102 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2021-12-26
Polecam!
2021-12-26
Super!
Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 7102 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-01-20
Polecam.
2021-12-27
super
pixel