Imprezowe inspiracje Congee

Boże Narodzenie to specjalny okres, podczas którego korzystamy z wielu dekoracji. Wzbogacają one wystrój pomieszczeń i zapewniają przez to unikalną atmosferę w trakcie przebywania w nich z rodziną i innymi, bliskimi nam osobami. 
Czytaj więcej
Pandemia koronawirusa spowodowała spore zmiany w kwestii organizacji imprez, takich jak urodziny. Wiele osób ze względów bezpieczeństwa rezygnuje z zapraszania innych osób na huczne przyjęcia. Nie oznacza to jednakże, że należałoby zrezygnować z organizowania takich urodzin w ogóle. Przy ograniczeniu liczby osób uczestniczących w takim wydarzeniu oraz zachowaniu odpowiednich zasad ochrony, będzie to bezpieczne. Warto pamiętać przy tym cały czas o właściwej oprawie imprezy urodzinowej.
 
Czytaj więcej
Halloween to święto, które obchodzone jest w Polsce przez coraz większą liczbę osób, niezależnie od wieku. Jego nieodłącznym elementem, oprócz przebrań i imprez tematycznych, są także dekoracje domów i ogrodów. Ten zwyczaj został zaczerpnięty ze Stanów Zjednoczonych, w których Halloween cieszy się bardzo dużą popularnością. Takie dekoracje pozwalają na wyróżnienie się w najbliższej okolicy. Doskonale przystrojone na Halloween domy i ogrody to duma ich właścicieli. Jak można pokazać się sąsiadom na Halloween, by wspominali oni takie dekoracje przez kolejne lata?
Czytaj więcej
Halloween to święto, które zdobywa w Polsce coraz większą popularność. Przebieranie się za postaci z horrorów i zbieranie słodyczy przez dzieci, czy też imprezy tematyczne w domach i lokalach to coś, na co czekamy z utęsknieniem niemal przez cały październik. Niestety, obecna sytuacja związana z obostrzeniami sanitarnymi nie sprzyja takim przygotowaniom. Czy rzeczywiście mamy się czego obawiać? Jak zorganizować Halloween w tym roku?
Czytaj więcej
Choć wesela organizujemy zwykle wiosną lub latem, to coraz większą popularnością cieszą się przyjęcia weselne w okresie jesienno-zimowym, a więc odbywające się w miesiącach od października do marca. Wiele osób widzi duże korzyści z organizacji wesela podczas takich pór roku. Jakie są zalety takiego rozwiązania i jak należy się do takich wesel przygotować?
Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 7240 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2021-12-28
Szybka dostawa i miła obsuga
2021-12-27
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Gorąco polecam.
Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 7240 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-01-05
Świetna obsługa
2021-12-26
Super!
pixel