Letnia impreza nad basenem

2022-07-27

Ostatnie fale upałów sprawiają, że nie sposób nie zauważyć trwającego właśnie lata. Mile grzejące promienia słońca zawsze wprawiają każdego w dobry nastrój. Czemu by więc tego nie wykorzystać? Lato trwa tak krótko, że szkoda tracić czas czekając na urodziny, imieniny czy też inną okazję do zorganizowania wakacyjnej imprezy. Czy fakt, że pogoda za oknem dopisuje nie jest wystarczający do tego, by urządzić sobie małe przyjęcie wraz z przyjaciółmi? Oczywiście, że jest! A jeśli dodatkowo właśnie weszliście w posiadanie nowego basenu, ale dopiero co rozłożyliście ten kupiony już wcześniej to macie kolejny argument to przygotowania niecodziennego przyjęcia. Dlatego nie szukajcie więcej wymówek, zamiast tego bierzcie się do roboty. Nadszedł czas na przygotowanie niezapomnianej zabawy w stylu hawajskim, która z pewnością spodoba się każdemu, kogo na nią zaprosicie, bez względu na to, czy macie specjalną okazję do celebrowania, czy po prostu zamierzacie uczcić zakup nowego basenu.

Przygotowanie imprezy jak zawsze rozpocznijmy od listy rzeczy do zrobienia:

1. Wybrać termin - chyba najprostsze zadanie. Polecamy skupić się na weekendzie. Atmosfera lata plus pozytywna energia generowana przez te dwa dni tygodnia gwarantują udaną zabawę. Dajcie więc znać znajomym, aby już szykowali się na udaną imprezę.

2. Miejsce - tutaj zdecydowanie polecalibyśmy ogród bądź działkę. A więc po prostu miejsce na świeżym powietrzu. Najlepiej takie, gdzie znajduje się basen, w którym można się przyjemnie schłodzić w te upalne dni. Jeśli jednak nie macie takiego miejsca, nie martwcie się. Nic straconego! Balkon również się nada. Mieszkanie również może posłużyć za świetną lokalizację do tego typu przyjęcia. Pamiętajcie, że dla chcącego nic trudnego! Zwłaszcza że w stworzeniu odpowiedniej atmosfery spieszą z pomocą nasze prawdziwe hawajskie dekoracje, które każdą imprezę rozgrzeją to tropikalnych klimatów.

3. Określenie dress code'u - najpierw zacznijmy od podstaw. Dress code, czyli strój obowiązujący na danym spotkaniu czy przyjęciu. Wydaje się to dość banalne, jednak uwierzcie, warto uprzedzić gości o tym, że jest to impreza luźna, organizowana nad basen, na której stroje kąpielowe są obowiązkowe. To samo tyczy się przyjęć hawajskich organizowanych w mieszkaniach - dajcie znać zaproszonym, jakich ubrań od nich oczekujecie. Czy mają założyć koszule w hawajskie kwiaty? A może przyjść w słomkowych spódniczkach? Nie musicie oczywiście ściśle definiować dokładnego wyglądu ubrania, wystarczy, że podacie przybliżony pomysł motywu przyjęcia. Zawsze też możecie zaopatrzyć się w kilka naszyjników hawajskich ( znajdziecie je u nas już za 2,99 zł), które rozdacie wszystkim na przyjęciu. W ten sposób wprowadzicie znajomych w tematykę przyjęcia i stworzycie jego niepowtarzalny nastrój, sprawiając, że będzie to zabawa inna niż wszystkie organizowane do tej pory weekendowe spotkania.

4. Dekoracje - oczywiste było, że punkt ten pojawi się na naszej liście. Każde przyjęcie musi być oprawione w odpowiednie dekoracje. To one właśnie pomagają stworzyć nastrój całej zabawy. Jeżeli chodzi o przyjęcie w stylu pool party, czy też hawajską imprezę, to wśród dekoracji powinny królować egzotyczne kolory, a więc zielony, różowy oraz żółty. Oczywiście im więcej kolorów, tym lepiej, jednak to głównie te trzy barwy kojarzone są z tropikalnymi klimatami.

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 7102 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2021-12-28
Szybka dostawa i miła obsuga
2021-12-27
Super!
Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 7102 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-01-05
Świetna obsługa
2021-12-26
Wszystko przyszło szybko, super jakość :)
pixel