Pokaż się sąsiadom na Halloween

2020-10-12

Halloweenowe dekoracje na dom

Halloween to święto, podczas którego, tak ma to miejsce w przypadku Bożego Narodzenia, warto przystroić elewację domu. Trzeba wówczas przede wszystkim zadbać o mroczny klimat, rodem z prawdziwego horroru. Tylko wtedy zainteresujemy sąsiadów i przechodniów na tyle, by pojawili się oni w pobliżu domu i podziwiali nasze ozdoby. Jakie dekoracje na dom są idealne, jeśli chodzi o Halloween? Goście zachwycą się z pewnością dekoracjami okiennymi, takimi jak szkieletor w oknie, który nie tylko się świeci, ale również porusza i wydaje dźwięki. Takie interaktywne ozdoby przykuwają uwagę i zapadają na długo w pamięć. Klimat święta Halloween zapewni ponadto umieszczona na elewacji pajęczyna wykonana ze sznurka z przymocowanymi do niej sztucznymi pająkami. Elewację można przyozdobić też sztucznymi nietoperzami. W Halloween warto udekorować także drzwi wejściowe do domu. W tym dniu odwiedzają nas bowiem dzieci z tradycyjnym zawołaniem „Cukierek albo psikus!”, oczekujące na poczęstowanie ich słodyczami. Z odpowiednim przystrojeniem takich drzwi zadbamy o klimat Halloween. Chodzące po mieszkaniach dzieci będą wówczas wiedzieć, że w tym miejscu bez trudu zdobędą łakocie. Drzwi na Halloween można przystroić m.in. efektownie wyglądającymi kurtynami. Wśród nich spotkamy np. kurtynę z symbolami tego święta, a więc z czaszką i krukami. Zniechęci to gości do psikusów. Warto poświęcić kilka dni przed Halloween na to, by wymyślić kompozycję, która wzbudzi powszechną grozę i będzie unikalna na tle innych dekoracji domów w pobliżu. Zostanie ona z pewnością uwieczniona za pomocą zdjęć i będzie wspominana przez lata. Z pomocą rozbudowanego asortymentu dekoracji na Halloween z pewnością uda się stworzyć coś unikalnego.

Halloweenowe dekoracje do ogrodu

W Halloween warto przystroić także ogród. Dzięki temu stanie się on prawdziwą atrakcją zarówno wśród sąsiadów, jak i przechodniów. Co można, po ówczesnym jego posprzątaniu, umieścić w takim ogrodzie? Wśród rekwizytów do ogródka godnych uwagi znajdują się m.in. sztuczne drzewa z horroru, takie jak na przykład oferowane przez sklep Congee straszne drzewo bagienne. Szczególnie wieczorem i w nocy prezentują się one okazale. W ogrodzie można umieścić także sztuczne postaci stojące, takie jak np. świecący, poruszający się i wydający dźwięki szkielet. W sklepie internetowym dostępna jest oprócz tego cała grupa dekoracji wiszących, przedstawiających różne postaci, które są szczególnie charakterystyczne dla Halloween. Czarownica, nietoperz, czy też zombie to tylko przykłady niektórych dekoracji tego typu. Można je powiesić np. na drzewie, ale pole do popisu jest w tym przypadku znacznie szersze. Ograniczenie stanowi tutaj tylko wyobraźnia. Szeroka oferta produktów do dekoracji pozwala na stworzeniu kilkuset różnych kompozycji.W ogrodzie można także umieścić inne, ciekawe dekoracje, takie jak realistycznie wyglądający gumowy drut kolczasty, czy też sztuczna dłoń przebita hakiem, zawieszona na drzewie lub ogrodzeniu.

W Halloween nie można także zapomnieć o ozdobieniu ogrodu za pomocą dyń. Warto w tym przypadku skorzystać ze świecących dyń na baterie
, które nie tylko rozświetlą ogród, uwidaczniając inne dekoracje, ale również zapewnią unikalny klimat święta Halloween. Stanowią one alternatywę dla klasycznych, żywych dyń. Te drugie wymagają jednak sporego nakładu pracy, ponieważ trzeba wydrążyć ich wnętrze oraz umieścić w nich świece, które jednak często gasną przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych. W ofercie sklepu internetowego znajdą także coś dla siebie fani czarownic. Kociołek wiedźmy z uchwytem to tylko jeden z przykładów akcesoriów na Halloween tego typu.W wolnych miejscach, na gołej połaci ziemi lub na ziemi porośniętej trawą, można umieścić również dostępne w kilku odmianach dekoracje w formie nagrobków. Halloweenowe cmentarzysko w ogrodzie z pewnością zrobi piorunujące wrażenie na gościach. Klimat Halloween doskonale oddają ponadto wbite w ziemię tablice ostrzegawcze, takie jak np. Uwaga! Zombie!”, czy też Uwaga! Zawróć!”. Idealnie wpisują się one w klimat horroru, który jest związany z Halloween. Choć ich zadaniem jest odstraszenie innych osób, to tak naprawdę tylko zachęcają one do zobaczenia tego, co znajduje się w ogrodzie.

Dekoracje z kości i części ciała - także do ogrodu

Jeśli chcemy wzbudzić szczególne przerażenie wśród sąsiadów, to warto zakupić dekoracje, które będą imitować kości i inne części ciała - zarówno ludzi, jak i zwierząt. Można z nich korzystać nie tylko w pomieszczeniach, jeśli umiejętnie je rozmieścimy w pobliżu naszego domu lub mieszkania. W ofercie sklepu internetowego można znaleźć m.in. szkielety szczurów, czy też szkielety wron, które umieszczone w odpowiednio wyeksponowanych miejscach ogrodu wywołują dreszcze wśród przechodniów, szczególnie przy zastosowaniu odpowiedniego oświetlenia. Spory wybór jest także w kwestii sztucznych części ciała. Doskonale odwzorowane, wyglądające niemal jak prawdziwe zakrwawione oczy, stopy lub ręce, porozrzucane po ogrodzie, z pewnością wzbudzą grozę wśród większości sąsiadów. Dla amatorów mocnych wrażeń są przeznaczone także tacki ze sztucznymi narządami, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Sztuczna wątroba, mózg, serce, oczy, palce, czy też uszy - to idealny zestaw dla prawdziwego fana Halloween, uwielbiającego horrory.
Pokaż więcej wpisów z Październik 2020
Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 7102 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-01-20
Polecam.
2021-12-27
Super!
Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 7102 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2021-12-26
Polecam!
2021-12-26
Super!
pixel