Stroje Mikołaja dla każdego

2015-11-26
stroje mikołaja

Dzisiejsza postać Świętego Mikołaja to rezultat ewolucji, jaką przeszedł wizerunek Świętego Mikołaja, biskupa z Miry. Obecnie nie mamy już do czynienia z biskupem, a ze staruszkiem w czerwonym stroju, którego atrybutami są sanie zaprzężone w renifery, worki z prezentami, rózga (w krajach anglosaskich jest zamiast niej węgiel), pomocnicy w postaci elfów, no i rzecz jasna pani Mikołajowa. Współczesna postać ma ze swoim pierwowzorem wspólne jedynie rozdawanie biednym i potrzebującym, choć dzisiejszy Mikołaj raczej na status majątkowy nie patrzy. Przyjaznego dziadka z prezentami, za którego sami się niejednokrotnie przebieramy posiadamy dzięki chyba najskuteczniejszej, bo najbardziej wpływającej na obraz świata kampanii reklamowej wszech czasów, zorganizowanej przez firmę Coca Cola w latach trzydziestych. To jej specjaliści odpowiadają za słynny strój i jego barwy. Jeżeli i dla ciebie nadszedł czas, aby się w nie przyodziać, to w naszym sklepie znajdziesz niezwykle szeroki wybór strojów mikołajowych w atrakcyjnych cenach i w doskonałej jakości.


Stroje Mikołaja dla każdego

Stroje Mikołaja w tym czasie to towar najbardziej pożądany. Posiadamy w swojej ofercie kilka rodzajów strojów Mikołaja w różnych cenach. Dla mniej wymagających mamy stroje zaczynające się już od niecałych 20 zł, dla tych dbających bardziej o jakość i szczegóły są piękne, wysokiej jakości stroje ze wszystkimi dodatkami dla Mikołaja takimi jak worek, dzwonek, okulary czy broda. Stroje na święta to nie tylko domena dorosłych. Co raz częściej przebieramy nasze dzieci do stołu wigilijnego w Mikołaje. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.


Promocja na stroje Mikołaja

Od dziś w naszym sklepie można zaobserwować niższe ceny na stroje Mikołaja. Promocja obejmuje wszystkie stroje Mikołaja, a trwać będzie kilka dni. Już teraz możesz skorzystać z okazji i zakupić najtańsze na rynku stroje Mikołaja od pewnego dostawcy w cenach 10% niższych. Zapraszamy!


Dodatki Mikołaja

Nie zapomnieliśmy również o dodatkach dla Mikołaja. Worki, skarpety, broda Mikołaja oraz wiele innych dodatków do stroju Mikołaja są także dostępne w ofercie naszego sklepu. Poniżej prezentujemy listę wartych polecenia produktów na te święta związanych ze strojami Mikołaja.


Pokaż więcej wpisów z Listopad 2015

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 7240 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2021-12-28
Szybka dostawa i miła obsuga
2021-12-26
Polecam!
Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 7240 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-01-05
Świetna obsługa
2021-12-27
Super!
pixel