Zdjęcie z Congee!

2017-11-15


Rusza nowy cykl konkursów, w którym masz szansę na zgarnięcie stówki! Zasady są bardzo proste! Wyślij nam zdjęcie ze swojej imprezy z naszymi gadżetami na konkurs@congee.pl a być może to Ty wygrasz 100 zł! Jeśli Ci się nie uda to nie martw się, spróbuj z innym zdjęciem w kolejnym cyklu, a za podesłaną fotkę i tak dostaniesz prezent.

Regulamin określa zasady cyklu konkursów pt. "Zdjęcie z Congee" organizowanych przez sklep internetowy Congee.pl.


1. Pierwszy konkurs z cyklu rozpoczyna się 15 listopada 2017 roku i trwa 2 miesiące (14 styczeń). Organizator zastrzega sobie prawo do zakończenia trwania konkursu w dowolnym czasie, o czym zawiadomi komunikatem zamieszczonym na stronie internetowej.

2. Konkurs prowadzony jest na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej.

3. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby, które złożyły zamówienie na stronie www.congee.pl lub dokonały zakupu poprzez allegro w sklepie o loginie congee_pl.

4. Poprzez przystąpienie do Konkursu Uczestnik akceptuje zasady zawarte w Regulaminie Konkursu oraz oświadcza, że jest autorem zdjęcia i posiada do niego nieograniczone prawa autorskie oraz nie narusza praw osób trzecich, a także, że osoby, których wizerunki są uwidocznione na zdjęciu, wyraziły zgodę na publikację zdjęcia.

5. Zgłoszenie zdjęcia do Konkursu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie przez Organizatora tego zdjęcia w celach związanych z Konkursem oraz celach promocyjnych i reklamowych firmy Ellision Sp.J., która jest właścicielem sklepu Congee.pl.

6. Warunkiem przystąpienia do rywalizacji o nagrody w Konkursie jest wysłanie maila ze zdjęciem na adres konkurs@congee.pl oraz podania numeru zamówienia.

7. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do niepublikowania zdjęć, które uzna za niewłaściwe.

8. Każdy uczestnik może przysłać maksymalnie 1 zdjęcie w 1 konkursie.

9. Nagrodą za zajęcie 1 miejsca w konkursie jest bon o wartości 100 zł na zakupy w sklepie www.congee.pl

10. Każdy uczestnik biorący udział w konkursie otrzyma jednorazowy kupon rabatowy na zakupy w sklepie www.congee.pl

11. Nagroda nie może być wymieniona na równowartość gotówkową.

12. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie www.congee.pl oraz na naszym profilu na Facebooku maksymalnie do 7 dni od zakończenia konkursu.

13. W kwestiach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają przepisy polskiego prawa, w szczególności Kodeksu Cywilnego.
Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 7102 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-01-05
Świetna obsługa
2021-12-27
Super!
Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 7102 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2021-12-28
byłam mile zaskoczona szybkością realizacji zamówienia
2021-12-27
super
pixel